Hakkımızda

  Anasayfa » Hakkımızda

  Son teklonoji kaçak bulma, gider açma cihazlarımız sayesinde kırmadan, dökmeden kaçakları bulup onarıyoruz. Tıkanan giderleri son teklonoji cihazlarımızla tespit ediyoruz ve cihazımızla gideri açtıktan sonra tekrar kamera yöntemi ile tıkanıklığı kontrol ediyoruz.

  Sizde evinizde tadilat olmasını, evinizin kırılıp dökülmesini istemiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Yapılarınız dışındaki tesisatlarınızda oluşan ya da oluşabilecek tıkanıklıkları, sızdırmaları kırmadan, dökmeden tespit etmek ve en hızlı, en güvenli, en dayanaklı şekilde onarımını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. En son teknolojiyi kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan takım arkadaşları ile hizmet vermektedir.

  En yakın su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız, sağlıklı bir yaşam için binalarda bulunan tesisatların yenilenmesi ve sorunsuz bir şekilde kullanılması için çalışmaktadır. Kameralı su tesisatçısı için firmamız, İstanbul genelinde kırmadan su kaçağı tamiri, musluk tamiri, lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı açma ve sıhhi tesisat hizmetleri sunmaktadır. En yakın su tesisatçısı ve su tesisat tamircisi arıyorsanız bizi arayın. Sizlere en kısa zamanda hizmet sunalım.

  Tesisat ekibi olarak kullandığımız termal kamera akustik dinleme cihazı ve drenaj kameralarıyla kırmadan kaçakların yerini kolayca tespit edip daha az bi hasarla onarmakayız. Tıkanıklık açma gider ve tesisat sorunlarınızı dert etmeyin.

  En yakın su tesisatçısı olarak uzmanlık isteyen bu işlemlerinizi profesyonel biçimde garantili olarak çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

  Whatsapp
  En Yakın Su Tesisatçısı
  En Yakın Su Tesisatçısı
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Call Now Button